Dlaczego wycieczki EYAND TRAVEL są tańsze?

Dlaczego nasze wycieczki grupowe są tańsze od wycieczek innych organizatorów? Czy to możliwe, żeby wycieczka Koleją Transsyberyjską z polskim pilotem przez ponad 7.000 km do Pekinu trwająca 16 dni kosztowała tylko niecałe 3.000 euro włącznie z biletami lotniczymi, wizami i wszystkim? Czy na pewno nie ma gdzieś ukrytych kosztów?

Tak, to możliwe! A ukrytych kosztów faktycznie u nas nie ma. Nasze wycieczki grupowe są jak najbardziej korzystne cenowo i mamy nadzieję, że jeszcze długo takie pozostaną. Nasza pierwsza wycieczka grupowa do Pekinu w 2009 roku kosztowała 2.595 euro. Od tamtej pory minęło ponad 10 lat, zmieniły się warunki składania podań o wizy do wszystkich trzech krajów, poza biletami lotniczymi podskoczyły ceny praktycznie wszystkich usług, a nam udało się utrzymać cenę na bardzo podobnym poziomie nie zawyżając jej niepotrzebnie i nie wykorzystując tego, że nasze wycieczki stały się bardzo popularne i atrakcyjne.

Zatem jak to możliwe, że nasze wycieczki są nadal cenowo przystępne? Nie – na terminy grupowe nie wybieramy najtańszych pociągów i nie oszczędzamy na jakości usług, gdyż bardzo zależy nam na tym, żeby nas Państwo chętnie polecali. Nasze wycieczki są tańsze wyłącznie dzięki niższej marży, jaką narzucamy na ich ceny. Z kolei nasi Klienci indywidualni zawsze mają u nas wybór między zwykłym tanim pociągiem, który jedzie nieco dłużej a drogim pociągiem firmowym jadącym szybciej i mającym nieco bardziej nowoczesne wyposażenie. Różnicę między pociągami na trasach transsyberyjskich wyjaśniamy przy tym bardzo dokładnie w naszym artykule https://kolej-transsyberyjska.pl/pociagi.

Są Państwo ciekawi dlaczego możemy sobie pozwolić na niższy narzut? Naszą dewizą jest brak zbędnych inwestycji, których kosztem musielibyśmy obarczyć naszych Klientów. Nie inwestujemy w biura położone w centrach miast ani w ich prestiżowe wyposażenie. Nie wynajmujemy drogich stoisk na odbywających się na całym świecie, a przede wszystkim w Berlinie targach turystycznych. Nie inwestujemy potężnych kwot w reklamę i nie drukujemy co roku nowych katalogów ani folderów reklamowych, które później każdy wyrzuca do śmieci. Nasze niewielkie i skromne biuro w Berlinie jest położone w cichej uliczce na obrzeżach centrum, co umożliwia nam spokojną pracę. Jak z tego wszystkiego jednoznacznie wynika, narzucana przez nas marża nie musi być wcale wysoka. I faktycznie nie zarabiamy na naszych wycieczkach tak dużo, aby móc zainteresowanym współpracą z nami biurom podróży zaoferować prowizję w wysokości 20% czy nawet 10%.

W ceny wycieczek innych biur oprócz biletów i hoteli są wliczone często także wysokie koszta ich utrzymania, które zazwyczaj nie są redukowane do niezbędnego minimu, lecz ze względu na prestiż celowo i świadomie podwyższane. Polecamy to dokładnie sprawdzić, gdyż wielokroć nie płacą Państwo tylko za wysoką jakość usług, lecz także za wszystkie inwestycje, jakie biuro poczyniło lub ma od wielu lat i które są przekazywane w cenach wycieczek na Państwa.

Uczestnicy naszych grupowych wycieczek z polskim pilotem nie podróżują zatem gorszymi tańszymi pociągami ani nie nocują w tańszych hotelach niższej kategorii. To faktycznie dużo niższa marża sprawia, że ceny naszych wycieczek gruowych są do dziś – pomimo podwyżek bardzo przystępne. Świadczyć może o tym najlepiej fakt, że także same bilety kolejowe, czy dopłata za jedynkę w hotelach są u nas tańsze niż u innych organizatorów i to pomimo, że nasi Klienci nocują w tych samych lub lepszych hotelach.

Jakie hotele wybieramy podczas wycieczek grupowych oraz jakie noclegi przewidujemy dla Klientów indywidualnych mogą Państwo sprawdzić sami na stronie https://kolej-transsyberyjska.pl/noclegi.

Są jednak takie elementy wycieczki, z których nie chcemy rezygnować ani my ani nasi Klienci. Na tych składnikach ceny nie chcemy i nie zamierzamy oszczędzać. Mowa tu o profesjolanych pilotach wycieczek, którzy otrzymują od nas solidną wypłatę, o dobrych sprawdzonych pociągach i przyjaznych gościom hotelach, jak również urozmaiconym, przejrzystym i logicznie ułożonym programie wycieczki. Są to bowiem czynniki, które sprawiają, że wyprawa jest przyjemnym i zarazem wyjątkowym przeżyciem. Sami podróżowaliśmy na trasach transsyberyjckich na tyle często, żeby wiedzieć, co jest podczas tego typu wyprawy niezbędne i ważne oraz na czym lepiej nie oszczędzać. Inwestujemy zatem wszędzie tam, gdzie te inwestycje są mile widziane również przez Państwa jako podróżnika. Zależy nam bowiem na tym, żeby byli Państwo zadowoleni i polecali nas chętnie swoim znajomym i rodzinie.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika