EYAND TRAVEL – organizator wycieczek Koleją Transsyberyjską

  • Krajobrazy transsyberyjskie

Doświadczenie od 2006 roku

Właścicielem portalu jest biuro turystyczne EYAND TRAVEL z siedzibą w Berlinie wyspecjalizowane w organizacji wycieczek Koleją Transsyberyjską.

Dlaczego EYAND TRAVEL?

Specjalizacja – Kolej Transsyberyjska

Nie bez powodu wyspecjalizowaliśmy się w organizacji właśnie tych wycieczek. W internecie i przewodnikach natrafić można na wiele sprzecznych ze sobą i nieaktualnych informacji dotyczących podróżowania trasami transsyberyjskimi, co utrudnia planowanie podróży. Samo opracowanie trasy i załatwienie formalności wizowych jest skomplikowane i czasochłonne. Wiemy aż nazbyt dobrze, ile czasu potrzeba na solidne zaplanowanie podróży i zorganizowanie całej wyprawy. Dlatego służymy Państwu pomocą i radą na każdym etapie – począwszy od wyboru terminu i szkicowania trasy aż po realizację wycieczki na miejscu.

Nasza oferta

Jesteśmy pierwszym polskojęzycznym organizatorem turystycznym umożliwiającym podróże w tym kierunku. Od 2006 roku organizujemy wycieczki indywidualne i grupowe, pomagamy naszym Klientom w załatwieniu formalności wizowych, zamówieniu noclegów, biletów kolejowych i lotniczych oraz wykupieniu zalecanego ubezpieczenia. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu możemy pomóc Państwu przeżyć tę jakże niesamowitą i niezapomnianą przygodę, jaką jest podróż pociągami liniowymi przez tysiące kilometrów i przez największy kontynent swiata. Można zamówić u nas same bilety kolejowe lub pełen pakiet wycieczkowy. Jesteśmy bardzo elastyczni – to Państwo decydują o tym, co będzie zamówione przez nas, a co zorganizowane samodzielnie. Oferujemy fachową obsługę oraz liczne wskazówki i cenne rady dotyczące podróżowania Koleją Transsyberyjską.

Nasza oferta obejmuje bilety kolejowe na wszystkie trasy Kolei Transsyberyjskiej i wszystkie rodzaje wagonów. Możemy zarezerwować miejsca zarówno w przedziale 2-osobowym 1 klasy, jak i w przedziale 4-osobowym 2 klasy oraz bilety 3 klasy w wagonie sypialnym bez przedziałów. Mogą Państwo pojechać z nami także dalej – do Tybetu, Japonii, Korei Północnej, Wietnamu i innych krajów, które można zwiedzić koleją.

Nasza koncepcja podróży

Tworząc we współpracy z Państwem naszą koncepcję podróży postawiliśmy sobie za cel oferowanie wycieczek wysokiej jakości, cechujących się odpowiedzialnością za środowisko naturalne, świadomością społeczną i socjalną. Razem z Państwem poszukujemy w podróżach tego, co w nich najciekawsze: człowieka. Naszym pragnieniem jest dotarcie z Państwem do wybranych i wymarzonych miejsc oraz udzielenie wsparcia w stawaniu się coraz bardziej otwartymi i tolerancyjnymi.

Ponad 100 lat Kolei Transsyberyjskiej

W 2016 roku świętowaliśmy 100-lecie trasy transsyberyjskiej z Moskwy do Władywostoku i 10-lecie istnienia naszego biura!

Nasi Klienci

Z naszej elastycznej i bogatej oferty korzystają ludzie młodzi, w średnim wieku i będący na emeryturze. Organizujemy wyjazdy dla osób podróżujących w pojedynkę, jadących razem przyjaciół, kolegów z pracy, rodzin z dziećmi, a także wyjazdy motywacyjne dla pracowników firm.

Jesteśmy biurem dwujęzycznym z siedzibą w Berlinie. Nasi Klienci to Polacy mieszkający w Polsce i za granicą oraz Niemcy, Szwajcarzy i Austriacy. Z naszej oferty korzystają zatem osoby poszukujące informacji i obsługi w języku polskim i niemieckim, nierzadko również osoby dwujęzyczne.

Naszymi Klientami są jednak przede wszystkim osoby  zainteresowane innymi kulturami, dla których poznawanie nowych krajów i języków, jak również kontakt z ludźmi i dziewiczą przyrodą należą do najbardziej istotnych składników jakiejkolwiek podróży.

Nasi lokalni Partnerzy

W każdym strategicznym punkcie trasy mamy sprawdzonych wieloletnich partnerów. Dzięki obustronnej znajomości innych języków możliwe są sprawna komunikacja i bliski kontakt. Uczciwa i pielęgnowana przez lata współpraca sprawia, że podróżują Państwo bezpiecznie, witani w każdym kraju z największą serdecznością.

Czym jest dziś podróżowanie?

Podróżowanie umożliwia poznawanie i odkrywanie, ale także poszukiwanie, weryfikację własnych poglądów i refleksję. Oznacza także chęć przemierzania tysięcy kilometrów w celu konfrontacji z nowymi, kompletnie nieznanymi i innymi stylami życia i niekiedy bardzo odmiennymi światopoglądami. Podróżując mają Państwo możliwość uświadomienia sobie istnienia różnorodności kulturowej poszczególnych zakątków świata i ich mieszkańców, pozbycia się przesądów i uprzedzeń. Podróżować znaczy bowiem przyczyniać się do lepszego zrozumienia obcych narodów i ich kultur. Dzięki świadomemu podróżowaniu budujemy pomost łączący nas jako podróżników z ludnością miejscową danego kraju.

Podróżuj z pasją.

Podróżuj z nami.

Opinie o EYAND TRAVEL

Opinie o naszych wycieczkach

Nasza oferta

Wycieczki grupowe

-> zorganizowane wycieczki z grupą i polskim pilotem z/do Warszawy i Berlina

Bilety kolejowe

-> można wykupić u nas same bilety na przejazd i zwiedzić wszystko samodzielnie

Bilety lotnicze

-> międzynarodowe bilety lotnicze z dowolnej miejscowości na całym świecie

Serwis wizowy

-> pomożemy przy składaniu podań o wizy i wystawieniu vouchera do Rosji

Ubezpieczenie podróżne

-> wykupimy obowiązkowe ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą i ubezpieczenie kosztów rezygnacji

Redaktor strony
Organizator turystyczny

EYAND TRAVEL
Isländische Str. 2a
10439 Berlin
Właściciel: Maja Forysiak
NIP-EU: DE310802384
Tel. DE +49 30 2757-7669
Tel. PL +48 22 398-7390
E-Mail: info@eyand pl
https://eyand.pl
https://kolej-transsyberyjska.pl

Prosimy o zapoznanie się z naszymi OWU.

Ubezpieczenia podróżne Klientów

Signal Iduna Polska TU S.A.
ul. Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
Tel. +48 22 50 56 100
Fax +48 22 50 56 101
info@signal-iduna.pl
https://signal-iduna.pl
Numer centrali alarmowej:
Tel. +48 22 864 55 26
SMS +48 661 000 888

Gwarancja ubezpieczeniowa
Ubezpieczenie na rzecz Klientów

R+V Allgemeine Versicherung AG
Raiffeisenplatz 1
65189 Wiesbaden
Pytania dotyczące ubezpieczenia:
Tel. +49 611 533-5859
Fax +49 611 533-4500
https://ruv.de/

Nasze wycieczki są ubezpieczone

Nasze wycieczki są ubezpieczone

Ubezpieczenie Organizatora Turystycznego

Dialog Versicherung AG
Adenauerring 7
81737 München
Tel. +49 89 5121-6680
Fax +49 89 5121-1000
https://dialog-versicherung.de

Autorzy zdjęć

Maja Forysiak
Jacek Press
Joanna Łabeńska
Olga Travina
Igor Shalygin
Martyna Młodzianowska
Martin Brunn
Mirosław Siemieniuk
Joanna Charchan
Olga Domańska
Pixabay

Copyright: autorzy zdjęć są właścicielami praw autorskich.

Copyright Eyand Travel

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Zapraszamy również do naszego biura w Berlinie!

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika