Przewóz roweru Koleją Transsyberyjską

Istnieje możliwość zabrania do pociągu roweru. Należy go jednak “złożyć” tak, aby mógł zmieścić się w komorze na bagaż pod lub nad łóżkiem.

Wymiary komory bagażowej pod łóżkiem wynoszą odpowiednio około: 50 cm / 110 cm / 25 cm. Natomiast komora bagażowa nad łóżkiem ma wymiary: 30 cm / 180 cm / 60 cm.

Osobom podróżującym z rowerem polecamy jednak  wykupienie biletu 3 klasy (dolnego łóżka) i dodatkowo górnego łóżka na rower. Takie rozwiązanie jest oczywiście droższe, ale optymalne i dużo bardziej komfortowe od upychania roweru w komorze bagażowej, tym bardziej, że oprócz roweru jest także bagaż, który będzie musiał stać w przejściu lub między dolnymi łóżkami przeszkadzając bardzo w korzystaniu ze stolika i obniżając znacznie komfort jazdy.

Możliwy jest także przewóz roweru linią lotniczą Aeroflot: rower należy koniecznie zgłosić podając jego faktyczną wagę (jeśli zamówienie złożą Państwo u nas, wówczas należy to zgłosić nam – my przekażemy informację do Aeroflotu). Rower należy spakować – wybór rodzaju i sposobu opakowania należy do pasażera. Można ewentualnie oddać rower bez opakowania, linia lotnicza nie ponosi jednak odpowiedzialności za uszkodzenia, dlatego
polecamy spakować go jak najlepiej, chowając lub demontując pedały i inne „wystające” części roweru.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Zapraszamy również do naszego biura w Berlinie!
W dzielnicy Prenzlauer Berg w spacerowej odległości pomiędzy dworcami S-Bahn:
Schönhauser Allee i Gesundbrunnen
znajdą nas Państwo na ulicy Isländische Str. 2a.

Print Friendly, PDF & Email
  • EYAND TRAVEL logografika