Wycieczki grupowe Koleją Transsyberyjską 2022

Kolej Transsyberyjska – wycieczki 2022

Po raz kolejny dziękujemy Państwu serdecznie za zaufanie i wsparcie dla nas jako partnera w organizacji wycieczek Koleją Transsyberyjską – naszej specjalizacji od 15 lat! Planowanie wycieczek objazdowych, tym bardziej wycieczek przez kilka krajów, jest podczas pandemii utrudnione. Szczególnie trudne jest planowanie wypraw koleją, gdyż ze względu na zamknięcie granic państwowych to właśnie przejazdy drogą lądową z jednego kraju do drugiego są w czasach pandemii niemożliwe. Do takich wypraw należy właśnie Kolej Transsyberyjska – wycieczki 2022 będą zależały właśnie od otwarcia granic państwowych dla turystów między Rosją, Mongolią i Chinami.

Rosja – Mongolia – Chiny latem 2022

Koronawirus spowodował, że wycieczki Koleją Transsyberyjską na trasie Rosja – Mongolia – Chiny były w 2021 roku niemożliwe już drugi sezon. Mamy ogromną nadzieję, że ta sytuacja nie powtórzy się po raz trzeci i będziemy mieli przyjemność zabrać Państwa latem 2022 w podróż życia – koleją przez trzy kraje i trzy stolice, przez Jezioro Bajkał i Mongolię aż do Pekinu i Wielkiego Muru Chińskiego.

Rezerwacja wycieczki 2022 bez zaliczki

Ze względu na trwającą pandemię oferujemy naszym Klientom odmienne warunki rezygnacji – zapisy przyjmujemy obecnie bez zaliczki, a do 100 dni przed odjazdem można bezpłatnie zrezygnować. Rezerwacja wycieczki 2022 bez zaliczki jest to zatem opcja dla wszystkich, którzy chcieliby już teraz snuć plany na lato 2022, ale bez wiążących konsekwencji. Najpóźniej na 100 dni przed odjazdem zdecydujemy, czy wycieczka odbędzie się. Do tego czasu można sobie zarezerwować miejsce bez żadnych wiążących konsekwencji.

Polecamy rezerwację z dużym wyprzedzeniem, gdyż osoby, które planowały podróż w minionych latach (2020 i 2021), a nie mogły pojechać, w większości przypadków przepisały się na terminy 2022. Lipcowo-sierpniowa wycieczka do Władywostoku 2022 ma już pełen skład (pozostało 6 wolnych miejsc).

Kolej Transsyberyjska – terminy wycieczek 2022

Zapraszamy do snucia planów podróżniczych na sezon letni 2022 i do przeżycia przygody, jaką jest Kolej Transsyberyjska. Terminy wycieczek 2022 zostały rozpisane. Wszystkie wycieczki odbędą się latem 2022 na przełomie czerwca-lipca-sierpnia-września:

27.06.-13.07.2022
08.08.-24.08.2022
Moskwa – Pekin PEKPLT, 17 dni, cena: 3.220 €
01.09.-21.09.2022 Moskwa – Pekin PENPLT, 21 dni, cena: 4.330 €
17.07.-31.07.2022 Moskwa – Władywostok VVOPLT, 15 dni, cena: 2.795 €

Zapisy przyjmujemy na naszej stronie https://eyand.pl/wycieczka-grupowa-zamowienie.

Wycieczka Koleją Transsyberyjską z polskim pilotem

Dla wielu z Państwa wycieczka Koleją Transsyberyjską z polskim pilotem jest najlepszą opcją na tego typu eskapadę. Pilot towarzyszy grupie przez cały czas – spotkanie z pilotem jest przewidziane już na lotnisku w Warszawie na około 3 godziny przed wylotem.

Możliwe są też loty z innego dowolnego lotniska na całym świecie – dołączenie do grupy jest wówczas możliwe w Warszawie/Berlinie lub w hotelu w Moskwie. W tym drugim wypadku konieczna jest dopłata za indywidualny transfer z lotniska do hotelu. Konieczna może się okazać dopłata ze względu na wyższe opłaty lotniskowe pobierane przez inne lotnisko.

Nasze grupy liczą średnio 15 osób + pilot. Ze względu na liczne przesunięcia terminów wycieczek z 2020 na 2021 i 2022 rok oraz na nadal niepewną sytuację na całym świecie dokładne oszacowanie liczby Uczestników ani przyrostu zgłoszeń nie jest możliwe. Maksymalna dopuszczalna liczba Uczestników wynosi u nas zawsze 20 osób + pilot.

Zdjęcia i filmy z trasy są udostępnione na naszej stronie:
https://www.facebook.com/eyandtravel

Dokładny opis trasy oraz zdjęcia pociągów, wagonów i hoteli znajdą Państwo na naszej stronie klikając wyżej w tabelce na odpowiedni link do danej wycieczki.

Noclegi na trasie są przewidziane w dobrych sprawdzonych przez nas hotelach w pokojach 2-osobowych. Oczywiście za dopłatą możliwe są noclegi w jedynkach. Więcej informacji o naszych hotelach znajdą Panstwo na stronie Noclegi na Szlaku Transsyberyjskim. W pociągach grupy są rozmieszczane w wagonie z przedziałami 4-osobowymi. Za dopłatą można wykupić cały przedział do dyspozycji 1, 2 lub 3 osób.

Polecamy sprawdzenie paszportów – na każdą z wiz potrzebne są przynajmniej dwie puste strony (bez stempli i innych wpisów urzędowych). Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika