Wycieczki koleją transsyberyjską

Wycieczki grupowe

Poniżej znajdą Państwo nasze propozycje dotyczące wyjazdów grupowych Koleją Transsyberyjską. Wszystkie wycieczki grupowe odbywają się z udziałem polskiego pilota, który towarzyszy grupie z/do Warszawy.

Uwaga

Wszystkie poniższe wycieczki grupowe były zaplanowane na sezon 2022/2023 i zostały przez nas odwołane ze względu na trwającą sytuację epidemiologiczną oraz zaostrzoną sytuację polityczną. Wychodzimy z założenia, że tak wczesne odwołanie wycieczek pozwoli Państwu lepiej wykorzystać zaplanowany urlop.
……………………………………………………………………………..
Z powodu pandemii chińskie granice są nadal zamknięte dla zagranicznych turystów, międzynarodowe połączenia kolejowe między Rosją, Mongolią i Chinami nadal są wstrzymane, a obecnie mamy dodatkowo do czynienia z konfliktem politycznym z Rosją. Wszystko to uniemożliwia planowanie i realizację wyjazdów grupowych Koleją Transsyberyjską.
……………………………………………………………………………..
Jak tylko sytuacja epidemiologiczno-polityczna ustabilizuje się, będziemy mogli wznowić nasze wyjazdy grupowe. Do tego czasu oferujemy wyłącznie wycieczki indywidualne w wypadku samodzielnej rezerwacji lotniczej.
……………………………………………………………………………..
Chętnie poinformujemy Państwa o nowych rozpisanych terminach wyjazdów – wystarczy wysłać do nas e-mail (info@eyand.pl) lub skontaktować się z nami telefonicznie (22 3987390).

Wycieczki indywidualne

Wycieczki indywidualne są możliwe przez cały rok, w dowolnie wybranym – dopasowanym do rozkładu jazdy terminie. Poniżej prezentujemy nasze propozycje, które można dowolnie zmieniać i rozszerzać.

Moskwa – Pekin

Moskwa – Władywostok

Wycieczka zorganizowana z grupą

Zorganizowane wycieczki grupowe są popularne nie od dziś. Jakie są ich zalety w porównaniu do wypraw indywidualnych?
Do grupy wycieczkowej mogą dołączyć zarówno osoby podróżujące w pojedynkę, jak i razem ze znajomymi lub rodziną. Często podróżują z nami małe grupki wieloletnich przyjaciół, którzy czują się znakomicie w grupie innych nieznanych sobei wcześniej osób.
W każdej grupie zachodzą podobne procesy: w ciągu pierwszych kilku dni tworzą się mniejsze grupy osób o podobnych zainteresowaniach lub wspólnych interesach, które razem w grupie zyskują nowe doświadczenia mogąc je później wykorzystać w życiu zawodowym lub prywatnym.

Każda grupa, w tym grupa turystów, potrzebuje opiekuna i przywódcy, który zadba o dobro Uczestników i będzie czuwać nad realizacją programu. Aby grupa dobrze funkcjonowała, konieczna jest także odpowiednia mieszanka charakterów wśród Uczestników.

Uczestnicy naszych wyjazdów grupowych są w różnym wieku – należą do nich zarówno młodzi ludzie w wieku 25–35 lat, którzy nie mają czasu na samodzielną organizację wyjazdu, jak również 60–70 latkowie, którym grupa zapewnia zwykle duży komfort. Podróżują z nami zarówno pary, jak i single, grupki znajomych i całe rodziny, o ile wszyscy mogą wziąć urlop w tym samym czasie i chcą podzielić się wrażeniami z podróży. Rodziny z dziećmi (w wieku 8 lat i starsze) również są mile widziane na naszych wycieczkach grupowych. Ważne jest to, aby rodzina miała już wcześniejsze doświadczenie w podróżowaniu z dziećmi i mogła ocenić, czy będzie to wszystkim sprawiało przyjemność.

Podróż z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach, wymiana poglądów na różne tematy i dzielenie z nimi tych samych wrażeń może być świetnym doświadczeniem. Często zawierane są przyjaźnie na całe życie, szczególnie w przypadku podróżujących samotnie kobiet, które często wolą wycieczkę grupową jako bezpieczniejszą metodę podróży. Osoby te podróżują od tej pory razem – co roku wybierając się w inne miejsce i dzieląc tańszy pokój dwuosobowy. Ludzie ci często mieszkają daleko od siebie, ale odwiedzają się między wycieczkami, wysyłają sobie zdjęcia z wcześniejszych czasów i dzielą się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z różnych krajów.

Bariera językowa i umiejętności komunikacyjne są także ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o wyprawie grupowej. Wycieczka grupowa zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również pakiet informacji o odwiedzanym kraju – wszystko jest tłumaczone i przekazywane przez pilota wycieczki. Jego ciągłe wsparcie podczas podróży jest zatem dużą, często decydującą zaletą.

Towarzystwo i bezpieczeństwo to jednak nie jedyne powody, dla których warto wybrać się na wycieczkę grupową. Uczestnicy otrzymują dobrze przemyślany i zaprojektowany program wycieczki, o którego realizację troszczy się pilot wycieczki. Dobrze zorganizowana wycieczka to dobre połączenie intensywnego, różnorodnego i logicznego programu oraz czasu wolnego, podczas którego można zaspokoić swoje indywidualne potrzeby i zainteresowania. Oznacza to także dobre połączenie kultury, historii, ludzi, jedzenia i kontaktu z przyrodą.

Wycieczki grupowe oznaczają zatem organizację, bezpieczeństwo oraz towarzystwo.

Nasze wycieczki grupowe planujemy i organizujemy z dużym wyprzedzeniem w porozumieniu z naszymi pilotami i lokalnymi biurami partnerskimi na miejscu. Wpływa to bardzo pozytywnie na jakość i atrakcyjność programu.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika