Specjaliści od wycieczek Koleją Transsyberyjską

  • Przedział 2 klasy w pociągu transsyberyjskim

Dlaczego EYAND TRAVEL?

Dlaczego biuro EYAND TRAVEL jest specjalistą w organizowaniu wycieczek Koleją Transsyberyjską?

Wiele biur sprzedaje bilety, załatwia formalności wizowe i organizuje wycieczki Koleją Transsyberyjską. Ta bogata oferta może być nawet deprymująca i demotywująca. Jak bowiem znaleźć rzetelnego i pewnego organizatora, który pomoże skroić wycieczkę słynnym Transsybem wedle Państwa oczekiwań, a nie wedle własnej szablonowej koncepcji? Jak spośród tego natłoku informacji i możliwości wybrać organizatora, który nie omami rzekomymi luksusami, lecz powie szczerze i konkretnie, co jest możliwe, a na koniec zrealizuje program na wysokim poziomie i zapewni opiekę na miejscu w razie jakichkolwiek kłopotów?

Dobrze byłoby poza tym, żeby taki organizator miał niepodręcznikową wiedzę opartą na wieloletnim doświadczeniu i kontakcie z Klientami i lokalnymi biurami partnerskimi i sypał podpowiedziami i radami jak z rękawa.

Kimś takim może być wyłącznie ten, kto faktycznie specjalizuje się w wyjazdach Koleją Transsyberyjską, od wielu lat organizuje wycieczki przez Rosję, Mongolię i Chiny i posiada komunikatywną i empatyczną ekipę, która jest w stanie odczytać faktyczne wyobrażenia, oczekiwania i życzenia Klienta i pomóc mu w realizacji jego marzenia.

Od kiedy w 2006 roku jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy organizować wyjazdy Koleją Transsyberyjską, nasza pasja trwa do dziś. Po tylu latach możemy śmiało i z dumą powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów Koleją Transsyberyjską – zarówno grupowych, jak i indywidualnych. Doszliśmy do perfekcji, którą szlifujemy do dziś – każdego dnia ucząc się czegoś nowego.

Jesteśmy specjalistami, gdyż wyjazdy Koleją Transsyberyjską organizujemy na pełny etat, nie „na boku, nie „w międzyczasie” i nie „między innymi”! Pozwala to nam całkowicie skoncentrować się na temacie i nie rozdrabniać się. Nie jesteśmy biurem podróży ani organizatorem zorientowanym na cały świat, czy choćby na wschód. Naszą specjalizacją były, są i będą wycieczki Koleją Transsyberyjską i jako taki organizator chcemy pomóc Państwu wyfiltrować z ogromu danych rzetelne i aktualne informacje.

Wiemy, że wycieczka Koleją Transsyberyjską to złożone zagadnienie i niekiedy bardzo skomplikowane i trudne logistycznie wyzwanie. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko zależy od nas samych. Dlatego od wielu lat współpracujemy ze wspaniałymi polskimi pilotami wycieczek, sprawdzonymi biurami w Rosji, Mongolii i Chinach oraz biurami wizowymi na terenie całej Polski – wszyscy pomagają nam budować zaufanie i trwałą więź, na bazie których możliwa jest solidna i uczciwa komunikacja i współpraca.

Na naszych stronach znajdą Państwo informacje dotyczące wycieczek, biletów i samej Kolei Transsyberyjskiej w dwóch językach – polskim i niemieckim. Z informacji tych korzystają nie tylko nasi Klienci – często są to inni organizatorzy lub biura podróży szukające aktualnego rozkładu jazdy i innych informacji o Kolei Transsyberyjskiej. Wielu z nich bazuje na naszych stronach informując się na nich regularnie od wielu lat.

Nasze biuro mieści się w Berlinie i zawsze jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych skromnych progach. Ze względu na położenie biura odwiedzają nas zwykle osoby z zachodnich województw Polski lub osoby przejeżdżające przez Berlin, a także Polacy mieszkający w Berlinie czy w innych częściach Niemiec. Jest to oczywiście reguła, od której są wyjątki – niezmiernie miło było nam gościć Polaków z Londynu, a także z mniej „spodziewanych” miejsc, takich jak Izrael, Paryż czy Helsinki.

Ze względu na położenie biura w Berlinie, nasze wycieczki czasem rozpoczynają się właśnie tutaj – dla wielu z Państwa lotnisko w Berlinie jest dogodniej położone od lotniska w Warszawie. Połączenia lotnicze z Berlina bywają ponadto szybsze i tańsze – mając dostęp do rezerwacji lotniczych w Niemczech możemy porównać taryfy lotnicze i zaoferować Państwu dogodne połączenia. Także Uczestnicy naszych grupowych wypraw mogą dołączyć do grupy z dowolnego lotniska na całym świecie – współpracując z polskimi liniami LOT możemy porównać ceny i odpowiednio dopasować połączenia.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika