Strona z informacjami o Kolei Transsyberyjskiej

 • Moskau - die größte Stadt Europas

  Moskwa - największe miasto w Europie
 • Transsib Moskau - Irkutsk

  Kolej Transsyberyjska w Mongolii
 • Baikalsee - die Perle Sibiriens

  Widok na Port Bajkał z Piku Czerskiego
 • Transsib Irkutsk - Ulan Bator

  Kolej Transsyberyjska Irkuck - Ułan Ude
 • Übernachtung in einer mongolischen Jurte

  Jurta mongolska w Parku Narodowym Terelj
 • Transsib Ulan Bator - Peking

  Kolej Transsyberyjska Moskwa - Pekin
 • Peking und Chinesische Mauer

  Wycieczka do Muru Chińskiego z Pekinu

Witamy serdecznie na stronie poświęconej w całości wyłącznie Kolei Transsyberyjskiej!

Znajdą Państwo tutaj obszerne informacje dotyczące historii budowy trasy transsyberyjskiej, liczne opisy trasy i cenne rady dotyczące przystanków podczas podróży, rozkład jazdy pociągów transsyberyjskich oraz możliwość zamówienia biletów i pakietów wycieczkowych.

Wielu innych organizatorów turystycznych zasięga informacji w naszym portalu, ponieważ informacje w nim zebrane są co roku aktualizowane i uzupełniane.

Rozkład jazdy pociągów kursujących na trasach transsyberyjskich jest nam znany i śledzimy go na bieżąco od 2003 roku. Dzięki temu mamy orgomne doświadczenie, które pozwala nam ocenić prawdopodobieństwo zmian w rozkładzie i ułożyć z wyprzedzeniem tak plan Państwa wycieczki, aby wszelkie późniejsze zmiany nie były dużym zaskoczeniem i nie stanowiły problemu w realizacji całości programu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy też udzielić Państwu wielu cennych rad dotyczących wybranej trasy i przystanków oraz miejsc na noclegi i rodzajów pociągów czy wagonów.

Wielu naszych Klientów pyta przede wszystkim o to, gdzie warto się zatrzymać i ile czasu tam spędzić. Tutaj można skorzystać z naszego 15-letniego doświadczenia i zaplanować wycieczkę tak, aby była ona łatwa i przyjemna w realizacji. Podróż Koleją Transsyberyjską może być bowiem wyczerpująca. Tym bardziej warto przed wyruszeniem w podróż zasięgnąć informacji i poradzić się, żeby na miejscu nie marnować czasu na zbędne poszukiwania bądź nie spędzać w jednym miejscu niepotrzebnie dużo czasu, którego z kolei później zabraknie gdzie indziej.

Wycieczka Koleją Transsyberyjską jest bowiem logistycznie stosunkowo trudna do realizacji. Trzeba się ściśle trzymać rozkładu jazdy i adresów wielu miejsc noclegowych, które się zmieniają co 1-3 dni. Chcielibyśmy zatem pomóc Państwu nie tylko w fazie przygotowania, od której tak wiele zależy, ale również odciążyć Państwa logistycznie, tak żeby na koniec wyprawy niczego nie trzeba było żałować, a w kolejnych latach żeby wybierali się Państwo w kolejną podróż także z nami!

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

 • EYAND TRAVEL logografika