Koleją Transsyberyjską z Moskwy do Władywostoku

Zapraszamy do zamówienia wycieczki Koleją Transsyberyjską do Władywostoku – ponad 9.000 km koleją, które można przejechać pociągiem bezpośrednim „w jednym kawałku” spędzając w pociągu około tygodnia lub z przystankami w ciekawych miejscach na trasie!

Linia kolejowa z Moskwy do Władywostoku jest najdłuższą na świecie działającą do dziś bezpośrednią linią kolejową. Podczas wycieczki Koleją Transsyberyjską do Władywostoku poznają Państwo Moskwę – stolicę Rosji i największe miasto w Europieoraz Władywostok – najważniejszy port rosyjski na Pacyfiku. We Władywostoku oprócz zwiedzenia miasta można odbyć wycieczkę na ważną dla Rosji strategicznie Wyspę Rosyjską – od kilku lat można dojechać na nią autem potężnym mostem. Niedaleko mostu jest pomost z widokiem na zatokę.

Oczywiście polecamy przystanek nad Jeziorem Bajkał! Jest to perła Syberii – najstarsze i najgłębsze jezioro słodkowodne na świecie. Jednak nawet, jeśli nie mają Państwo czasu, aby zatrzymać się nad Bajkałem, zobaczą go Państwo z okna pociągu, który przez około 100 km jedzie wzdłuż jego linii brzegowej. Ten odcinek jest uznawany za najpiękniejszy na całej trasie transsyberyjskiej.

Zapraszamy do naszego biura w Berlinie, gdzie pomożemy Państwu w realizacji marzenia, jakim jest podróż Koleją Transsyberyjską. Jeżeli planują Państwo wyjazd latem, polecamy zgłoszenie się do nas najpóźniej na 8 miesięcy przed podróżą. Szczególnie w sierpniu brakuje wolnych miejsc w kwaterach i hotelach na długo przez terminem przyjazdu.

Zapraszamy!

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika