Wycieczki grupowe Koleją Transsyberyjską 2021

Terminy wycieczek 2021

Jesteśmy bardzo poruszeni Państwa postawą – w ciągu ostatnich miesięcy okazali nam Państwo swoją pomoc i niezwykłą solidarność. Wielu naszych klientów przesunęło termin swojej podróży Koleją Transsyberyjską na 2021 rok. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie i wsparcie dla nas jako partnera w organizacji wycieczek od 15 lat!

Koronawirus prawdopodobnie nie pozwoli nam na spokojne i beztroskie podróże Koleją Transsyberyjską w nadchodzących tygodniach i miesiącach. Mimo tego terminy i ceny naszych transsyberyjskich wycieczek do Pekinu i Władywostoku w przyszłym roku 2021 zostały ustalone już w marcu, czyli na samym początku światowego kryzysu. Wszystkie wycieczki odbędą się latem 2021. Zapisy przyjmujemy na naszej stronie https://eyand.pl/wycieczka-grupowa-zamowienie.

Inaczej niż w poprzednich latach przy zapisie nie jest wymagana zaliczka. Konieczne jest natomiast podanie swoich kompletnych danych i przysłanie skanu paszportu.

20.06.-05.07.2021 Kolej Transsyberyjska Moskwa – Pekin PEKPLT I, 16 dni, cena: 2.885 €
12.07.-27.07.2021 Kolej Transsyberyjska Moskwa – Pekin PEKPLT II, 17 dni, cena: 2.995 €
04.09.-18.09.2021 Kolej Transsyberyjska Moskwa – Władywostok VVOPLT, 15 dni, cena: 2.795 €

Pilot towarzyszy grupie przez cały czas – spotkanie z pilotem jest przewidziane już na lotnisku w Warszawie na około 3 godziny przed wylotem. W wypadku wycieczki do Władywostoku loty są z/do Berlina – spotkanie z pilotem jest wówczas także na lotnisku w Berlinie.

Możliwe są też loty z innego dowolnego lotniska na całym świecie – dołączenie do grupy jest wówczas możliwe w Warszawie/Berlinie lub w hotelu w Moskwie. W tym drugim wypadku konieczna jest dopłata za indywidualny transfer z lotniska do hotelu. Możliwe są także dopłaty za inną taryfę lotniczą z innego lotniska.

Nasze grupy liczą średnio 15 osób + pilot. Ze względu na liczne przesunięcia terminów wycieczek z 2020 na 2021 rok oraz na nadal niepewną sytuację na całym świecie dokładne oszacowanie liczby Uczestników ani przyrostu zgłoszeń nie jest możliwe. Maksymalna dopuszczalna liczba Uczestników wynosi u nas zawsze 20 osób + pilot.

Zdjęcia i filmy z trasy są udostępnione na naszej stronie:
https://www.facebook.com/eyandtravel

Dokładny opis trasy oraz zdjęcia pociągów, wagonów i hoteli znajdą Państwo na naszej stronie:

Kolej Transsyberyjska Moskwa – Pekin:
https://kolej-transsyberyjska.pl/wycieczka/pekplt

Kolej Transsyberyjska Moskwa – Władywostok:
https://kolej-transsyberyjska.pl/wycieczka/vvoplt

Noclegi na trasie są przewidziane w dobrych sprawdzonych przez nas hotelach w pokojach 2-osobowych. Oczywiście za dopłatą możliwe są noclegi w jedynkach. Więcej informacji o naszych hotelach znajdą Panstwo na stronie Noclegi na Szlaku Transsyberyjskim. W pociągach grupy są rozmieszczane w wagonie z przedziałami 4-osobowymi. Za dopłatą można wykupić cały przedział do dyspozycji 1, 2 lub 3 osób.

Polecamy sprawdzenie paszportów – na każdą z wiz potrzebne są przynajmniej dwie puste strony (bez stempli i innych wpisów urzędowych). Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Wycieczka grupowa do Pekinu

W programie jest zwiedzanie Moskwy, w tym rejs po rzece Moskwie, następnie przejazd pociągiem do Irkucka i pobyt nad Jeziorem Bajkał, wliczając rejs po jeziorze, zwiedzanie skansenu Talcy i Muzeum Bajkalskiego. Następnie przewidziany jest przejazd do Ułan Bator – trasa zaczyna być bardziej urozmaicona, wiedzie najpierw przez piękną rosyjską Republikę Buriacji, a następnie przez mongolskie stepy i pustkowia. Po dotarciu do Ułan Bator grupa odpoczywa na łonie natury – w Parku Narodowym Terelj i nocuje w jurtach mongolskich. Oczywiście nie zabraknie zwiedzania mongolskiej stolicy, w tym klasztoru Gandan, będzie także wizyta u rodziny Nomadów. Możliwa jest także za dopłatą jazda konna. Następnego dnia grupa wraca do Ułan Bator na nocleg, po którym przewidziany jest przejazd do Pekinu – po stepowych i pustynnych obszarach Mongolii (pociąg jedzie niedalko Pustyni Gobi) tereny stają się coraz bardziej górskie i urozmaicone. W Pekinie przewidziane jest całodzienne zwiedzanie, w tym Zakazane Miasto, słynny Plac Tiananmen i Świątynia Nieba, a następnego dnia wycieczka do Muru Chińskiego i grobowców dynastii Ming.

Wycieczka do Pekinu kosztuje 2.885 € od osoby w terminie czerwcowym lub 2.995 € w terminie lipcowym, o ile przejazd pociągami będzie w przedziale 4-osobowym, a noclegi w hotelach w pokoju 2-osobowym z osobą towarzyszącą. Każda inna konstelacja jest związana z dopłatą:

  • noclegi w pokoju 1-osobowym na całej trasie: 415 €
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 2 osób: 900 € od osoby
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 3 osób: 300 € od osoby
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 1 osoby: 2.700 €

Jeżęli podróżują Państwo w pojedynkę, wówczas także jurta w Mongolii zostanie wykupiona do Państwa wyłącznej dyspozycji. W wypadku trzech razem podróżujących osób możliwe są pokoje i jurty trzyosobowe bez żadnych dopłat. Jeżeli któryś z hoteli nie będzie dysponował pokojem 3-osobowym, zostaną (rownież bez dopłaty) wykupione dla Państwa dwa pokoje: dwójka i jedynka. W wypadku rodziny z dzieckiem możliwy jest oczywiście jeden pokój 2-osobowy z dostawką. Dla czterech razem podróżujących osób zamawiamy zwykle dwa pokoje 2-osobowe.

Wycieczka grupowa do Władywostoku

W wypadku wycieczki do Władywostoku trasa do Jeziora Bajkał jest identyczna, natomiast od Bajkału prowadzi przez Ułan Ude i przez rosyjski Daleki Wschód. W Ułan Ude grupa zobaczy największą głowę Lenina na świecie, możliwa będzie także wycieczka do największego klasztoru buddyjskiego w Rosji. Po dotarciu do Władywostoku w programie przewidziane jest zwiedzanie miasta i wycieczka na Wyspę Rosyjską nowym od kilku lat dostępnym i jednym z największych na świecie mostem podwieszonym.

Cena wynosi 2.795 € od osoby i obowiązuje w wypadku przejazdu w przedziale 4-osobowym i noclegów pokoju 2-osobowym z osobą towarzyszącą we wszystkich hotelach na trasie. Dopłaty w wypadku każdej innej konstelacji wynoszą:

  • noclegi w pokoju jednoosobowym na całej trasie: 315 €
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 2 osób: 630 € od osoby
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 3 osób: 210 € od osoby
  • przedział 4-osobowy do dyspozycji 1 osoby: 1.890 €

W ceny naszych grupowych wycieczek są zawsze wliczone międzynarodowe bilety lotnicze, program zwiedzania, wizy, bilety kolejowe, wszystkie noclegi na trasie oraz oczywiście obsługa wykwalifikowanego polsko-języcznego pilota. Dodatkowo na miejscu pozostają już tylko niektóre posiłki i wydatki osobiste. Przeciętnie nasi Klienci wydają na miejscu między 200 € a 400 € – w zależności od indywidualnych potrzeb, możliwości i przyzwyczajeń podróżniczych.

Mogą Państwo zamówić u nas każdy odcinek trasy i każdą klasę biletową.

Wspólnie stworzymy indywidualną koncepcję podróży i zrealizujemy wycieczkę według Państwa pomysłu!

Zapytaj o wycieczkę:

Skontaktuj się z nami:

Print Friendly, PDF & Email

  • EYAND TRAVEL logografika